فروش فلوسوئیچ

قیمت فلوسوئیچ

قیمت فلوسوئیچ

قیمت فلوسوئیچ

فلو سوئیچ ها، دستگاه های مکانیکی هستند که برای راه اندازی یک عمل مانند روشن یا خاموش کردن، بر اساس نقطه تنظیم انتخاب شده، طراحی شده اند. فلو سوئیچ ها، حرکت گاز، بخار یا مایع را در یک فرآیند، کنترل می کنند. فلوسوئیچ ها، وسایل حفاظتی هستند. زمانی که جریان آب، هوا و یا مایعات، کمتر یا بالاتر از محدوده هدف باشد، به شما هشدار می دهند. فلوسوئیچ، جریان یک عمل را آغاز می کند.

آنها می توانند یک پمپ را روشن یا خاموش کنند، یک شیر را باز یا ببندند، یا فقط یک لامپ هشدار دهنده را روشن کنند. اکثر فلو سوئیچ ها به عنوان داپلر، پدال حرارتی یا اولتراسونیک طبقه بندی می شوند. کاربردهای رایج استفاده از فلو سوئیچ ها، شامل استفاده در سیستم های گرمایشی و سرمایشی، سیستم های آتش نشانی، جریان انتقال مایعات و جریان آب است.

بهتر است از مجموعه ما دیدن کنید تا ببینید چقدر می توانید در قیمت فلوسوئیچ، جریان آب صرفه جویی کنید؟ نه تنها انتخاب زیادی از فلوسوئیچ ها، برای طیف وسیعی از صنایع پیدا خواهید کرد، بلکه می توانید با خرید مستقیم از مجموعه ما، در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید.

انواع مختلف فلوسوئیچ

– فلوسوئیچ تیغه ای یا پدالی
– فلوسوئیچ پیستونی
– فلوسوئیچ اولتراسونیک
– فلوسوئیچ ترمال یا گرمایشی
– فلوسوئیچ پیزو
– فلوسوئیچ خطی
– فلوسوئیچ توربینی

استفاده از فلوسوئیچ، جریان کارایی عملیاتی را افزایش داده و هزینه ها را کاهش می دهد. فلوسوئیچ ها، در طیف گسترده ای از رنگ ها، سبک ها، اندازه ها و طرح ها ساخته می شوند تا میزان جریان آب، را در مشخص کنند. این موارد تعیین کننده قیمت فلوسوئیچ، است. دستیابی به فلوسوئیچ ایده آل برای گازها و مایعات با قیمت مناسب، در مجموعه ما، ساده است.

این قیمت فلوسوئیچ، در دسته بندی گسترده ای قرار می گیرد که شامل مدل ها و انواع مختلفی می شود تا اطمینان حاصل شود که هر خریدار مناسب ترین فلوسوئیچ را با بهترین قیمت، پیدا می کند. قیمت و مشخصات فلوسوئیچ، با توجه به نوع عملکرد آن متفاوت است. چه زمانی که بخواهد یک سیستم فلوسوئیچ، جریان آب را متوقف کند و چه بخواهد آن را روشن کند.

یا زمانی که جریان آب نامناسب است، زنگ هشدار به صدا در آورد، چه کسی بخواهد یک موتور را هنگامی که جریان متوقف می شود متوقف کند، زمانی که جریان وجود دارد آن را روشن کند، یا زمانی که جریان نامناسب است زنگ هشدار به صدا درآورد، در مجموعه ما، قیمت فلوسوئیچ، مناسب برای هر عملکرد وجود دارد.

قیمت فلوسوئیچ

استفاده از فلوسوئیچ، برای نظارت بر جریان یا فشار گازها و مایعات مختلف ضروری است. این فلوسوئیچ های بسیار خوب در مجموعه ما با قیمت مناسب، به طور گسترده در سیستم های آتش نشانی و همچنین سالن های ورزشی، کارخانه ها و حتی در منازل، استفاده می شود. شما چه بخواهید به طور تکی خرید کنید و یا بخواهید خرید به صورت عمده فروشی انجام دهید.

می توانید انواع فلوسوئیچ را با قیمت کمتری از مجموعه ما خرید کنید. مجموعه ما، می تواند به شما کمک کند آنچه را که نیاز دارید، با قیمت مناسب پیدا کنید. قیمت فلوسوئیچ، به عوامل مختلفی همچون نوع کانکشن، نحوه اتصال و چگالی یا ویسکوزیته سیال، بستگی دارد. این عوامل بر تعیین قیمت فلوسوئیچ، تاثیر گذار است و نوع عملکرد دستگاه را مشخص می کند.

بنابراین پیش از انتخاب فلوسوئیچ، مشخصات و ویژگی‌های فنی هر کدام را بررسی کرده و پس از انجام بررسی های لازم، خرید خود را انجام دهید. متناسب بودن قابلیت‌های فلوسوئیچ، با نیاز‌های شما بسیار مهم است. قیمت فلوسوئیچ، با توجه به عوامل مختلفی از جمله تغییرات نرخ ارز و البته نوع عملکرد دستگاه، مشخص می شود.

نکات ضروری قبل از خرید فلوسوییچ

– جنس سیال
– محل و نوع اتصال
– میزان شدت جریان
– بودجه و هزینه تعیین شده

مشخصات فنی فلوسوئیچ پره ای

– حداکثر افزایش سرعت: )۱۸ FPS (5.5 متر بر ثانیه
– فشار سرویس: ۴۵۰UL
– محدوده حساسیت جریان برای سیگنال: ۴-۱۰ UL
– مشخصات محیطی: مناسب برای استفاده در داخل یا خارج از منزل با واشر نصب شده در کارخانه و محفظه دایکاست در صورت استفاده با اتصالات مجرای مناسب.
– محدوده دما: ۴۰ درجه فارنهایت الی۱۲۰ درجه فارنهایت، )۴٫۵ درجه سانتیگراد – ۴۹ درجه سانتیگراد (

کاربرد های فلوسوئیچ

– سیستم کلر زنی در استخر شنا
– سیستم گرمایشی آب
– سیستم تهویه مطبوع
– سیستم انتقال مایعات
– سیستم های اطفای حریق
– سیستم های خنک کننده صنعتی
– سیستم های آتش نشانی

ما تجربیات فراوانی در محصولات و دانش حرفه ای در زمینه خدمات فلوسوئیچ، داریم که نه تنها ارائه محصولات با کیفیت بالا را تضمین می کند، بلکه می توانیم محصولات ویژه ای را برای مشتریان خود، به صورت سفارشی انجام دهیم. مجموعه جامع ما، ارائه کننده محصولات ایمنی شامل سیستم های حفاظت از حریق ساختمان، انواع فلوسوئیچ های آتش نشانی و تجهیزات آتش نشانی است.